Kozmetické služby

V našom kozmetickom salóne ponúkame komplexnú starostlivosť o pleť s profesionálnou nemeckou kozmetikou PHYRIS. 

Popis služieb

anti-aging retinolová starostlivosť s vitamínom A

Inovatívny trojitý Retinol v najvyššej možnej koncentrácií s vitamínom A pre dosiahnutie vysoko účinného protivráskového efektu. PHYRIS dosahuje vynikajúce výsledky v boji s vráskami a stratou elasticity pleti. Tri druhy Vitamínu A retinol ekvivalentov sú v produktoch TRIPLE A zladené do vysoko účinnej, ale veľmi dobre znášanej smesi, ktorá Vás nadchne svojím protivráskovým a omladzujúcim efektom.

okamžitá a dlhodobá hydratácia pleti

Hydratačná starostlivosť od PHYRIS dodáva pokožke maximálnu vlhkosť. Účinky kyseliny hyalurónovej sa využívajú v krémoch, koncentrátoch a maskách. Všetky tieto produkty majú rovnaký cieľ – okamžité a dlhodobé zvlhčenie pokožky.

ochrana a upokojenie citlivej, jemnej pleti

Osobitná starostlivosť o citlivú, podráždenú, na alergie náchylnú a extrémne suchú pokožku. Výrobky udržujú pokožku v rovnováhe a v pokoji. Špeciálna starostlivosť s vitamínovou ochanou. Kompletný rad produktov je bez parfumov, farbív a konzervačných látok.

revitalizácia pleti morskými riasami

Perfektná synergia medzi morskou biológiou a vývojom high – tech kozmetických účinných látok. Široké spektrum morských rias obsahuje vysoko účinné minerály, ktoré upokojujú pokožku, zvyšujú jej regeneráciu a intenzívne ju hydratujú. Vhodné sú pre všetky typy a stav pleti.

stimulácia bunkovej obnovy pleti kmeňovými bunkami z jablone

Exkluzívna Anti-aging starostlivosť proti predčasnému starnutiu pokožky. PERFECT AGE je vynikajúca starostlivosť a optimálna prevencia pokožky pre všetky ženy, ktoré by chceli dosiahnuť nadčasovú krásu pre seba a svoju pokožku. PERFECT AGE rad od PHYRIS kombinuje najnovšie, vysoko klasifikované účinné látky, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia a podporujú pokožku, aby si zachovala pôvodné a regeneračné funkcie. Pre nadčasovo krásnu pleť, jemnú ako je hodváb a satén.

/sezónne ošetrenie; marec-máj/

príval energie a vitality

Unavená a nevýrazná pleť po zimných mesiacoch potrebuje jedinečnú exkluzívnu formulu Co-enzym Q10, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi.
Vitamín C pôsobí zosvetľujúco, ochraňuje a spevňuje, prebudí novú energiu, dodá jej jedinečné a trvalé vyžarovanie.
Každý typ pleti bude pôsobiť mladšie a žiarivo vitálne.

/sezónne ošetrenie; november-február/

ochrana počas zimy

Hodvábne proteíny chránia pokožku pred podráždením a zároveň proti jej vysušeniu. Vitamín C a E zaisťuje ochrannú funkciu, podporuje a posilňuje imunitný systém. Ideálna starostlivosť počas zimných mesiacov pre suchú, drsnú pokožku, ktorá je tým chránená a jemne hladká.

/sezónne ošetrenie; november-február/

sila exotického korenia a zázvoru

Vydajte sa na cestu krásy a zažite revitalizáciu svojej pleti s produktmi SPICEup. 

Nechajte sa uniesť tajomnou silou do mystického a bohatého sveta korenia. Tento inovatívny rad kozmetiky sa vyznačuje jedinečnou kombináciou starostlivosti, zážitku a účinku. Produkty SPICEup využívajú moderné účinné látky, oživujú, obnovujú a uzdravujú pokožku. Korenené vône aktivujú všetky zmysly a prenesú Vás do iného tajomného sveta. Vaša pleť je zároveň revitalizovaná, obnovená, rozjasnená a omladená. Kombinácia SOMI, jedinečného podkladu s aktívnymi látkami a zladených produktov starostlivosti SPICEup exkluzívna pre PHYRIS zaručuje osviežujúci rituál krásy a dodá Vašej pleti vitalitu, energiu a mladistvý vzhľad.

/sezónne ošetrenie; jún-september/

okysličenie, osvieženie a rozžiarenie

Sľubujeme Vám prechádzku lesom pre Vašu pleť.
Výsledkom bude čistá myseľ, oddýchnutá pleť a deň plný energie. Prvé dojmy a výsledky na pleti sú ohromujúce.
Kozmetické ošetrenie, ktoré výrazne podporí okysličenie pokožky a dodá žiarivý lesk zdravej pleti. Jednou z ďalších výhod je nadčasová ochrana pred modrým žiarením z tabletov, mobilov a počítačov, ktoré denne používame a stresujú našu pokožku.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je ideánym spôsobom ako dodať Vašej pleti potrebné prekrvenie, okysličenie, výživu a Vám zaslúžený oddych a relax. Prevedenie masáže je možné s rôznymi líniami Phyris.

Hĺbkové čistenie pleti je základ každého kozmetického ošetrenia a jeho pravideľnosť zaručuje viditeľné výsledky pri boji s akné. Čistá a rozžiarená pleť je to najkrajšie a najdôležitejšie v kozmetike.

Klasické naparovanie teplou parou + manuálne čistenie pokožky.

/sezónne ošetrenie;  október-apríl/

 viac informácii nájdete v sekcii Estetické zákroky

/sezónne ošetrenie;  október-apríl/

 viac informácii nájdete v sekcii Estetické zákroky

/celoročné ošetrenie; január – december/

 viac informácii nájdete v sekcii Estetické zákroky

Ideálna výživa pokožky hlavne v zimnom období. Vaše ruky budú ako z hodvábu.

Dezinfekcia rúk, aplikácia výživného oleja a teplého parafínu na ruky.

Líčenie prevažne s nemeckou dekoratívnou kozmetikou Arabesque, Artdeco a Dior.

Na farbenie obočia a rias používame kvalitnú rakúsku značku RefectoCil.

Epilácia teplým voskom talianskej značky ItalWax.

Rezervujte si svoj termín ešte dnes.