Kozmetické služby

V našom kozmetickom salóne ponúkame komplexnú starostlivosť o pleť s profesionálnou nemeckou kozmetikou PHYRIS. 

Popis služieb

anti-aging retinolová starostlivosť s vitamínom A

Inovatívny trojitý Retinol v najvyššej možnej koncentrácií s vitamínom A pre dosiahnutie vysoko účinného protivráskového efektu. PHYRIS dosahuje vynikajúce výsledky v boji s vráskami a stratou elasticity pleti. Tri druhy Vitamínu A retinol ekvivalentov sú v produktoch TRIPLE A zladené do vysoko účinnej, ale veľmi dobre znášanej smesi, ktorá vás nadchne svojím protivráskovým a omladzujúcim efektom.

regeneračná spevňujúca starostlivosť

Nová generácia Regeneračnej starostlivosti s unikátnym aktívnym konceptom:
Matrix-Peptid je názov účinného komplexu, ktorý využíva novú metódu k reštrukturalizácii kolagénových a elastínových vlákien pleti.
Obsahuje tri komponenty, ktoré regenerujú sieť kožných vlákien:
Stimulujúce /Meď poskytuje impulz/
Výživné /Peptidy/
Vitalizujúce /Glukóza stavebný prvok/
Prepojené ako matrice, ktoré jedinečne rozvíjajú svoj  synergický účinok pre zvýšenie odolnosti, elasticity a pevnejšej štruktúry pokožky

okamžitá a dlhodobá hydratácia pleti

Vysoko-kvalitná hydratačná starostlivosť pre všetky typy pleti. PHYRIS Hydro Active výrobky boli vyvinuté predovšetkým pre mladšie typy pokožky s nedostatkom vlhkosti. Tento nový hĺbkovo-hydratačný rad produktov kombinuje aktívnu starostlivosť o pokožku s dlhodobou ochranou proti nadmernej dehydratácii pokožky. „Produkt so starostlivosťou o pokožku s prísunom hydratácie“.

ochrana a upokojenie citlivej, jemnej pleti

Osobitná starostlivosť o citlivú, podráždenú, na alergie náchylnú a extrémne suchú pokožku. Výrobky udržujú pokožku v rovnováhe a v pokoji. Špeciálna starostlivosť s vitamínovou ochanou. Kompletný rad produktov je bez parfumov, farbív a konzervačných látok.

revitalizácia pleti morskými riasami

Perfektná synergia medzi morskou biológiou a vývojom high – tech kozmetických účinných látok. Široké spektrum morských rias obsahuje vysoko účinné minerály, ktoré upokojujú pokožku, zvyšujú jej regeneráciu a intenzívne ju hydratujú. Vhodné sú pre všetky typy a stav pleti.

stimulácia bunkovej obnovy pleti kmeňovými bunkami z jablone

Exkluzívna Anti-aging starostlivosť proti predčasnému starnutiu pokožky. PERFECT AGE je vynikajúca starostlivosť a optimálna prevencia pokožky pre všetky ženy, ktoré by chceli dosiahnuť nadčasovú krásu pre seba a svoju pokožku. PERFECT AGE rad od PHYRIS kombinuje najnovšie, vysoko klasifikované účinné látky, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia a podporujú pokožku, aby si zachovala pôvodné a regeneračné funkcie. Pre nadčasovo krásnu pleť, jemnú ako je hodváb a satén.

príval energie a vitality

Unavená a nevýrazná pleť po zimných mesiacoch potrebuje jedinečnú exkluzívnu formulu Co-enzym Q10, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi.
Vitamín C pôsobí zosvetľujúco, ochraňuje a spevňuje, prebudí novú energiu, dodá jej jedinečné a trvalé vyžarovanie.
Každý typ pleti bude pôsobiť mladšie a žiarivo vitálne.

lifting bez skalpela

Lipozomálne zakapsulovaný kolagén, morského pôvodu, podporuje dlhodobo pevnosť pokožky.
Biopeptidy podporujú vlastnú kolagénovú syntézu a tak zlepšujú elasticitu pleti a zanechávajú ju citeľné krajšiu a elastickejšiu.
Pre intenzívne vyhladenie pleti bez skalpela

ochrana počas zimy

Hodvábne proteíny chránia pokožku pred podráždením a zároveň proti jej vysušeniu. Vitamín C a E zaisťuje ochrannú funkciu, podporuje a posilňuje imunitný systém. Ideálna starostlivosť počas zimných mesiacov pre suchú, drsnú pokožku, ktorá je tým chránená a jemne hladká.

okysličenie, osvieženie a rozžiarenie

Sľubujeme Vám prechádzku lesom pre Vašu pleť.
Výsledkom bude čistá myseľ, oddýchnutá pleť a deň plný energie. Prvé dojmy a výsledky na pleti sú ohromujúce.
Kozmetické ošetrenie, ktoré výrazne podporí okysličenie pokožky a dodá žiarivý lesk zdravej pleti. Jednou z ďalších výhod je nadčasová ochrana pred modrým žiarením z tabletov, mobilov a počítačov, ktoré denne používame a stresujú našu pokožku.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je ideánym spôsobom ako dodať Vašej pleti potrebné prekrvenie, okysličenie, výživu a Vám zaslúžený oddych a relax. Prevedenie masáže je možné s rôznymi líniami Phyris.

Hĺbkové čistenie pleti je základ každého kozmetického ošetrenia a jeho pravideľnosť zaručuje viditeľné výsledky pri boji s akné. Čistá a rozžiarená pleť je to najkrajšie a najdôležitejšie v kozmetike.

Klasické naparovanie teplou parou + manuálne čistenie pokožky.

/sezónne ošetrenie;  október-apríl/

 viac informácii nájdete v sekcii Estetické zákroky

/sezónne ošetrenie;  október-apríl/

 viac informácii nájdete v sekcii Estetické zákroky

Ideálna výživa pokožky hlavne v zimnom období. Vaše ruky budú ako z hodvábu.

Dezinfekcia rúk, aplikácia výživného oleja a teplého parafínu na ruky.

Líčenie prevažne s nemeckou dekoratívnou kozmetikou Arabesque, Artdeco a Dior.

Na farbenie obočia a rias používame kvalitnú rakúsku značku RefectoCil.

Epilácia teplým voskom talianskej značky ItalWax.

Rezervujte si svoj termín ešte dnes.