Estetické zákroky

Estetické zákroky

Systém ageLOC Boost NUSKIN

Doprajte svojej pleti žiarivejší vzhľad. V tomto systéme sa kombinuje technológia striedavého pulzného mikroprúdu nášho prístroja ageLOC Boost s účinnými zložkami produktu Activating Serum tak, aby sa odhalila krása vašej pleti, ktorá bude viditeľne žiarivejšia, plnšia a pružnejšia. Vaša pleť sa rozjasní mladistvou rozžiarenosťou a dokonca získa krajšiu farbu – a to všetko len za dve minúty.

Ako to funguje?

Prístroj ageLOC Boost používa technológiu striedavého pulzného mikroprúdu a vysiela do pleti prerušované striedavé impulzy. Tieto impulzy majú vyvážený náboj, takže každé 2,4 sekundy prechádzajú z kladného náboja na záporný. Pri použití s prípravkom Activating Serum mikroprúd optimalizuje a aktivuje pleť tak, aby sa dosiahol jej mladistvý vzhľad.

 

Prečo si ho zamilujete?

Po 12 týždňoch používania systému ageLOC Boost účastníčky štúdie zaznamenali tieto zmeny vzhľadu svojej pleti:

o 90 % väčšia pružnosť*                                                                    o 103 % väčšia plnosť*

o 104 % väčšia pevnosť*                                                                    o 75 % väčšiu jasnosť*

 

Prečo by som ho mala používať?

Výsledky, ktoré to dokazujú...

• Súčasťou prístroja je patentovaná technológia variabilného pulzného prúdu, ktorá optimalizuje a aktivuje pleť pre jej mladistvejší vzhľad.
• Oživuje prirodzenú krásu pleti a jej rozjasnenosť, plnší vzhľad a pružnosť.*
• Pomáha zmierniť znaky predčasného starnutia a predlžuje mladistvý vzhľad pleti.
• Ponúka jemnú exfoliáciu a podporuje obnovu kožných buniek pre viditeľne hladšiu, rozžiarenejšiu, jasnejšiu a mladistvú pleť.
• Má rozjasňujúci účinok pre žiarivý vzhľad pleti, ktorá je plná života.

 

Kľúčové zložky v produkte Activating Serum

 

 

  Rozjasňujúca zmes /výťažok z morského narcisu (CEA), vitamín C a niacinamid/ poskytuje rozjasňujúce účinky pre živšiu a rozžiarenú pleť.

Výťažok z kaviárovej limetky povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pleti na dosiahnutie viditeľne hladšej, žiarivejšej, jasnejšej a mladistvej pleti.

Zmes na podporu plnosti /výťažok z jablka, výťažok zo šošovice, výťažok z vodného melóna a dve formy kyseliny hyalurónovej/ hydratuje a zjemňuje a súčasne pleti dáva plnší vzhľad.

Zmes ageLOC sa zameriava na zdroje viditeľných známok starnutia pleti tak, aby sa zachoval jej mladistvý a žiarivý vzhľad.

 

Kontraindikácie

Pred použitím prístroja sa poraďte s lekárom v prípade, že ste tehotná, máte kardiostimulátor alebo podobný prístroj, trpíte epilepsiou, nosíte kovový zubný strojček, máte kovový implantát alebo nejaké ochorenie.